Movies
Ratings
858
FrankensteinRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 2.0
Resident EvilRated ★ 3.0
Son of SaulRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
PatersonRated ★ 4.0
FlowRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Small Things Like TheseRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Carry OnRated ★ 2.5
Night FishingRated ★ 1.5
Perfect DaysRated ★ 5.0- PilotRated ★ 1.0
Manchester by the SeaRated ★ 5.0