Movies
Ratings
102
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 2.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 2.5
The MaskRated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 1.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5