Movies
Ratings
197
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
BrokerRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
The HeatRated ★ 4.0
Chasing CoralRated ★ 5.0
Man UpRated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.0
Better DaysRated ★ 4.0
Miss BaekRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 3.0