Titles you rated
PrometheusRated ★ 2.0
JawsRated ★ 3.0
ChawRated ★ 3.0
Volcano HighRated ★ 2.5
S.I.U.Rated ★ 2.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 2.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 2.5
Piranha 3DRated ★ 2.0
BlindnessRated ★ 2.5
GodzillaRated ★ 2.5
The Forbidden KingdomRated ★ 2.0
OculusRated ★ 2.5
Shark TaleRated ★ 2.5
AnacondaRated ★ 3.0
Ted 2Rated ★ 3.0
Wet DreamsRated ★ 2.0
FlubberRated ★ 2.5
The DescentRated ★ 2.0
Saw IVRated ★ 3.0
Scary MovieRated ★ 2.0