Movies
Ratings
72
A Silent VoiceRated ★ 5.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
FluRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 2.5
Bee MovieRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Anarchist from ColonyRated ★ 5.0
MissingRated ★ 5.0
The HimalayasRated ★ 3.0
The King's Case NoteRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 5.0