Movies
Ratings
1686
The Godfather Trilogy: 1901-1980Rated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 2.5
CocoRated ★ 3.0
Foxy FestivalRated ★ 2.0
In TimeRated ★ 1.5
Hot Tub Time MachineRated ★ 2.0
Phantom: The SubmarineRated ★ 3.0
The KingRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
The Final CountdownRated ★ 2.0
ElectionRated ★ 2.0
The Breakfast ClubRated ★ 2.5
The OutsidersRated ★ 2.0
The HoleRated ★ 2.0
Ferris Bueller's Day OffRated ★ 2.0
The Karate KidRated ★ 1.5
Freaky FridayRated ★ 1.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 1.5