Movies
Ratings
486
Billionaire Boys ClubRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 3.5