Movies
Ratings
34
ArrivalRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
CarolRated ★ 5.0- The CureRated ★ 4.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0