Titles you rated
The LobsterRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 5.0
A Silent VoiceRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 2.0
The Boss BabyRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.0