Series
Ratings
86
Yong PalRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.5- GokusenRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 3.5
Ruby RingRated ★ 4.0