Movies
Ratings
164
Billy ElliotRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
AlfieRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Eddie the EagleRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 2.0- SinglesRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
The Motorcycle DiariesRated ★ 5.0
The Green MileRated ★ 4.0