Series
Ratings
14
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0