Series
Ratings
62
The Liar and His LoverRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Still 17Rated ★ 3.5
100 Days My PrinceRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Memories of the AlhambraRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
Witch's CourtRated ★ 4.5
I Am Not a RobotRated ★ 3.5
JugglersRated ★ 3.0
Temperature of LoveRated ★ 4.0
Kang's KitchenRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Save MeRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
Live Up To Your NameRated ★ 4.5