Series
Ratings
15
Game of ThronesRated ★ 2.0
IljimaeRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
JumongRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Three Kingdoms (theatrical version)Rated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0