Series
Ratings
13- SkinsRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 4.5
One PieceRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.5
GrimmRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 4.5
- 데스노트Rated ★ 4.5