Titles you rated
Extreme JobRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
BLUE GIANTRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5