Titles you rated
Step UpRated ★ 4.5
My Love, My BrideRated ★ 2.5
LucyRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 2.0
QuickRated ★ 2.0
The UnjustRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.5
MissingRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
R-PointRated ★ 2.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 2.5
The Hurt LockerRated ★ 3.0