Movies
Ratings
242
The Lion KingRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0- Jodhaa AkbarRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
The ApologyRated ★ 3.0
Snowy RoadRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.5