Titles you rated
Mona Lisa SmileRated ★ 5.0
Au Revoir les EnfantsRated ★ 4.0
Lord of the FliesRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 4.0
The Truth About EmanuelRated ★ 4.0
The Girl on the TrainRated ★ 4.0
The Zookeeper's WifeRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
A Melody to RememberRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.5
MacbethRated ★ 3.0
The Iron LadyRated ★ 4.0