Series
Ratings
54- The LoverRated ★ 3.5
- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 3Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 2Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 5.0
My Love Eun DongRated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Shine or Go CrazyRated ★ 5.0
Come Back AliveRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 3.5