Titles you rated
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.5
Lifting King KongRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
King KongRated ★ 3.5
The Art of SeductionRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 3.0
AntiqueRated ★ 2.5
ChawRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
MossRated ★ 4.0
The Last AirbenderRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0