Movies
Ratings
89
Little ForestRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 1.5
The Man from NowhereRated ★ 2.0
Moulin Rouge!Rated ★ 2.5
200 Pounds BeautyRated ★ 1.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 2.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 2.0
MulanRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 2.0