Series
Ratings
14
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0- Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5