Titles you rated
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Nobody 2Rated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 2.0
A Normal FamilyRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Hi.5Rated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Fly Me to the MoonRated ★ 3.0
Kingdom: Return of the Great GeneralRated ★ 4.0