Titles you rated
Marriage StoryRated ★ 4.0
AfterRated ★ 0.5
The Darjeeling LimitedRated ★ 1.0
MotherRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
On the Basis of SexRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
DetachmentRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Another ChildRated ★ 4.0
RBGRated ★ 4.0
The FavouriteRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 2.5