Titles you rated
GoblinRated ★ 2.0
Lucky RomanceRated ★ 2.0- Bomberman B-Daman BakugaidenRated ★ 3.5
Full Metal Panic! The Second RaidRated ★ 3.5
Full Metal Panic? FumoffuRated ★ 3.5
Full Metal Panic!Rated ★ 3.5
Madö King GranzörtRated ★ 3.5
Samurai ChamplooRated ★ 3.0
Shaman KingRated ★ 3.0
Black LagoonRated ★ 3.5
Hare+GuuRated ★ 3.5
Good Day for Gag Manga 2Rated ★ 3.0
Good Day for Gag MangaRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.0
The MissingRated ★ 2.5