Titles you rated
Gone GirlRated ★ 4.5
The TunnelRated ★ 2.5
Bunshinsaba 2Rated ★ 2.5
The SessionsRated ★ 2.0
The SearchersRated ★ 2.0
TraitorRated ★ 3.5
The Life of Guskou BudoriRated ★ 3.0
You're NextRated ★ 3.5
Hostel: Part IIIRated ★ 3.0
AftershockRated ★ 4.0
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 3.0
Lesson of the EvilRated ★ 3.5
The PuppetRated ★ 3.0
The X Files: I Want to BelieveRated ★ 3.5
HellraiserRated ★ 3.5- NightmareRated ★ 3.0
DrivenRated ★ 1.5
MirrorsRated ★ 4.0
The Quiz Show ScandalRated ★ 3.0
Scary Movie 5Rated ★ 4.0