Titles you rated
Harper's IslandRated ★ 3.5
MotherRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 2.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 2.5
I'm Taking the Day OffRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5- OrangeRated ★ 3.0
Nightmare TeacherRated ★ 4.0- Fox and Cotton CandyRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 3.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0