Movies
Ratings
229
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The Nanny DiariesRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
One DayRated ★ 5.0
Ernest & CelestineRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 3.5
My Brilliant LifeRated ★ 2.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
Closer to HeavenRated ★ 3.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 2.0
Puss in BootsRated ★ 3.0