Titles you rated
The Queen's GambitRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 4.5
Tokyo RevengersRated ★ 5.0
The Silent SeaRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0