Movies
Ratings
151
A Good Rain KnowsRated ★ 5.0
Leaving Las VegasRated ★ 5.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
One DayRated ★ 4.0
Innocent StepsRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
The InternRated ★ 5.0
The Scent of LoveRated ★ 4.0
Santa BarbaraRated ★ 4.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 1.5
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 4.0- SinglesRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 3.5
The Art of SeductionRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0