Movies
Ratings
566
Inside MenRated ★ 5.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.5
The PuppetRated ★ 0.5
MoneyballRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 2.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.5
MementoRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
Let Me InRated ★ 5.0
PandorumRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
Three… ExtremesRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
Crows ZeroRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5