Titles you rated
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0- Jang Gil SanRated ★ 4.0
The King's DoctorRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- DamoRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0