Series
Ratings
22
Hur JunRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0