Titles you rated
When a Man Loves a WomanRated ★ 4.0
Woman Is the Future of ManRated ★ 1.0
Dying YoungRated ★ 4.5
Runaway BrideRated ★ 4.0
Painted SkinRated ★ 4.0
The Chinese FeastRated ★ 3.5
Bewitching AttractionRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 4.0
Sleeping with the EnemyRated ★ 4.0
Sisters on the RoadRated ★ 4.0
I Wish I Had a WifeRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The StudentRated ★ 5.0
Gou Gou, the CatRated ★ 3.5
Look Who's TalkingRated ★ 4.0
Practical MagicRated ★ 3.0
Daddy Long LegsRated ★ 3.0- Happiness Does Not Come In GradesRated ★ 3.0
CluelessRated ★ 2.0- HeartbreakersRated ★ 3.0