Series
Ratings
36- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
- Good PartnerRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Tulsa King Season 1Rated ★ 4.5
The Great Season 2Rated ★ 4.0
The GreatRated ★ 4.0
Billions Season 6Rated ★ 4.0
BillionsRated ★ 5.0
BillionsRated ★ 5.0
BillionsRated ★ 5.0
BillionsRated ★ 5.0
BillionsRated ★ 5.0- Knight RiderRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 2.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.5