Titles you rated
Drive My CarRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Take PointRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 3.5
My punch drunk boxerRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 5.0
AshfallRated ★ 2.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
The CounselorRated ★ 1.0
Finding DoryRated ★ 3.0
WonderRated ★ 2.0
BurningRated ★ 2.5
The World of UsRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Dancer in the DarkRated ★ 5.0