Movies
Ratings
140
Lord of WarRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
The Simpsons MovieRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.5
TaxiRated ★ 4.5
Coach CarterRated ★ 4.5
Another Public EnemyRated ★ 4.5
FriendRated ★ 4.5
Eye For An EyeRated ★ 4.0
The Foul KingRated ★ 4.0
No.3Rated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Dumb and DumberRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0