Movies
Ratings
50
Legally BlondeRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.5
August RushRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5