Movies
Ratings
544
Very Good GirlsRated ★ 3.5
In BrugesRated ★ 5.0
ImmortalsRated ★ 0.5
PleasantvilleRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 0.5
The AnimatrixRated ★ 2.5
Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 2.5
The Eichmann ShowRated ★ 3.5
The Fourth KindRated ★ 2.0
Final Destination 2Rated ★ 0.5
FridaRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 2.0
ElfRated ★ 3.0
AntipornoRated ★ 5.0
DenialRated ★ 4.0
Chicken LittleRated ★ 1.5
Fantasia 2000Rated ★ 4.0
ParaNormanRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 5.0
The RiteRated ★ 1.5