Titles you rated
Cold MountainRated ★ 3.5
Red Riding HoodRated ★ 2.5
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 1.5
Horror StoriesRated ★ 2.0
Collage of Our LivesRated ★ 2.5
Mars Attacks!Rated ★ 3.5
The Evil DeadRated ★ 3.5
Big Momma's HouseRated ★ 3.5
Talk to HerRated ★ 3.5
TroubleshooterRated ★ 2.5
Police Story 3: SupercopRated ★ 3.0
21 Jump StreetRated ★ 4.0
CommandoRated ★ 3.5
No.3Rated ★ 4.0
The March of FoolsRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 3.5
The HoleRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 3.0
My Mother's CastleRated ★ 3.5
Once Upon a Time in China IIIRated ★ 3.0