Titles you rated
All About My WifeRated ★ 3.5
Coach CarterRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 5.0
Wonderful NightmareRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 3.5
Way Back HomeRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.5
Step Up All InRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
Boomerang FamilyRated ★ 5.0
The WhistleblowerRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
LucyRated ★ 1.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.0