Titles you rated
 Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0 Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
 The MartianRated ★ 4.5 The MartianRated ★ 4.5
 Chico & RitaRated ★ 4.0 Chico & RitaRated ★ 4.0
- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 4.0
 Memoir of a MurdererRated ★ 4.0 Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
 Memories of MurderRated ★ 5.0 Memories of MurderRated ★ 5.0
 MasterRated ★ 2.0 MasterRated ★ 2.0
 Worst WomanRated ★ 4.5 Worst WomanRated ★ 4.5
 DunkirkRated ★ 3.5 DunkirkRated ★ 3.5
 Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5 Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
 Train to BusanRated ★ 3.5 Train to BusanRated ★ 3.5
 La La LandRated ★ 2.5 La La LandRated ★ 2.5
 The Spy Gone NorthRated ★ 3.0 The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
 Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5 Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
 The HandmaidenRated ★ 3.5 The HandmaidenRated ★ 3.5
 The Danish GirlRated ★ 4.0 The Danish GirlRated ★ 4.0
 WimbledonRated ★ 4.0 WimbledonRated ★ 4.0
 Black PantherRated ★ 3.5 Black PantherRated ★ 3.5
 The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0 The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
 Midnight in ParisRated ★ 4.0 Midnight in ParisRated ★ 4.0