Movies
Ratings
18
Love, RosieRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0