Titles you rated
Gran TorinoRated ★ 4.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 4.0
Mars Attacks!Rated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.0
Premium RushRated ★ 5.0
The Karate KidRated ★ 4.0
Flash PointRated ★ 3.5
Break OutRated ★ 3.0
PaulRated ★ 5.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 1.5
Deep Blue SeaRated ★ 2.5
Underworld: AwakeningRated ★ 3.0
The ContactRated ★ 5.0
Aachi and SsipakRated ★ 4.0
Fist of LegendRated ★ 5.0
FearlessRated ★ 3.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.0
The God of CookeryRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 5.0
GodzillaRated ★ 4.0