Movies
Ratings
695- The Land of Morning CalmRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
In Bed with VictoriaRated ★ 3.5
WaspRated ★ 4.0
A Short StoryRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 5.0
Past LivesRated ★ 4.0
I Lost My BodyRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 3.0
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 3.0
FargoRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
RanRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 3.0
The Power of the DogRated ★ 4.0