Titles you rated
The FlashRated ★ 4.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.0
FallRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 1.5
IncantationRated ★ 3.5
Day ShiftRated ★ 1.5
HuntRated ★ 3.0
The Gray ManRated ★ 1.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 1.5
Start-UpRated ★ 2.5
The PianistRated ★ 3.5
MorbiusRated ★ 1.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 1.5