Titles you rated
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
Shall We Dance?Rated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5