Titles you rated
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 0.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5