Series
Ratings
409
GothamRated ★ 3.0
Marvel's The DefendersRated ★ 3.0- 東京女子図鑑Rated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 3.0
Money FlowerRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.0
Band of SistersRated ★ 1.0
Mad DogRated ★ 3.5
The K2Rated ★ 2.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0
Strongest DeliverymanRated ★ 3.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.0
Avengers Social ClubRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0
Youn's KitchenRated ★ 3.5